O producencie

 

 

 Witaj w sklepie Memali.pl, który jest oficjalnym sklepem firmowym

jedynego producenta naczyń emaliowanych w Polsce - Olkuskich Wyrobów Emaliowanych 

 

Produkowane przez Olkuskie Wyroby Emaliowane naczynia powstają z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i użytecznych, z miłości do rzemiosła i tradycji, ale przede wszystkim z szacunkiem dla pracowników, bo to oni stoją za sukcesem firmy.
Wierzymy, że nawet najdoskonalsza technologia i najbardziej innowacyjne metody nie są w stanie zastąpić ludzkiej pasji, kreatywności i doświadczenia, które każdego dnia wkładają w swoją pracę.

 

  

 

Dlaczego Olkuskie Wyroby Emaliowane to wyjątkowe przedsięwzięcie?

  •  polskim producentem naczyń emaliowanych, co oznacza, że każdy etap produkcji, od momentu pocięcia arkusza blachy, aż po nałożenie ostatniej warstwy kolorowej emalii na naczynie, odbywa się w zakładzie w Olkuszu. 
    To daje naszym klientom gwarancję  prawdziwie polskiego produktu.
  • Naczynia wyprodukowane w OWE to również kawał historii polskiego przemysłu - w procesie produkcji nadal wykorzystywana jest tradycyjna technologia i maszyny, zakład kontynuuje w ten sposób dziedzictwo regionu oraz ponad 100-letnią tradycję słynnej kiedyś na cały świat Emalii Olkusz S.A.
  • Od 2019 roku, na bazie zdobytych w fabryce w Olkuszu wieloletnich doświadczeń, Krzysztof Madej, założyciel OWE buduje własną firmę produkcyjną i tworzy własną markę - Olkuskie Wyroby Emaliowane

Poznajcie historię manufaktury i Krzysztofa Madeja, człowieka, który stoi za jej sukcesem.
Ten kilkuminutowy film w pełni oddaje jego pasję oraz zaangażowanie w miejsce, które stworzył od zera.

 

 

Dlaczego warto wybrać produkty OWE?

  • Każdy produkt wykonywany jest ręcznie, co oznacza, że za Twoim kubkiem na kawę, miską na płatki śniadaniowe czy imbrykiem z aromatyczną herbatą, stoi konkretny człowiek, jego serce i pasja do wykonywanego zawodu
  • Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i sprawdzone, tradycyjne metody produkcji, co sprawia, że nasze naczynia są zdrowe i bezpieczne dla człowieka, a jednocześnie ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a potwierdzeniem tego, są wyniki badań przeprowadzanych przez laboratorium J.S. Hamilton Poland. Producent posiada certyfikat  jakości CE oraz  deklarację zgodności produktu.
  • Do produkcji naczyń używana jest wysokiej jakości gruba blacha, a gotowe wyroby aż 3-krotnie pokrywane są warstwą emalii, dzięki temu zyskują one niespotykaną już dzisiaj trwałość, jakość oraz wyjątkową estetykę.
  • Stosowane masy emalierskie również w 100% powstają w zakładzie w Olkuszu, a dzięki ciągłym doskonaleniu receptur i opracowywaniu nowych barw,  możemy zaproponować naszym klientom jedną z najszerszych gam kolorystycznych emalii na świecie!
  • OWE łączą tradycyjną technologię z unikalnym wzornictwem i designem, dając naszym klientom produkty z duszą, które towarzyszą im zarówno w domu przywołując wspomnienia z ciepłej, babcinej kuchni, podczas wycieczek z rodziną i przyjaciółmi na łono natury jak i w trakcie spotkań służbowych.

    

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl